Witam
Marzenna Siek odkrywa sposób higieny
bez detergentów

BiWash Vita-C – SPA w Twoim domu

BiWash

BiWash to nowoczesna, wyspecjalizowana głowica prysznicowa, posiadająca patent japoński o nr 3822839 i amerykański o nr 7578808, która umożliwia stosowanie na przemian obu rodzajów kąpieli prysznicowej – mikrobąbelkowej w funkcji vacuum i zwykłego natrysku. W ten sposób skórę oczyścimy bardzo dokładnie z pozostałości szamponu, złuszczeń, kurzu, potu, fluidu, pudru czy też różu.

Dodatkowo BiWash wyposażony jest w wymienny zbiorniczek (cartridge) Vita-C z witaminą C, którego zawartość usuwa szkodliwy chlor i doskonale wpływa na kondycję skóry i włosów.

Waleczne wodne mikrobąbelki

Głowica prysznicowa jest tak skonstruowana, że oprócz strumienia mikrobąbelków, w miejscu ich wypływu wytwarza się również podciśnienie.
Przy odpowiednim jej zbliżeniu do powierzchni ciała występuje efekt ssący.
BiWash – poprzez zasysanie i wypłukiwanie – perfekcyjnie oczyszcza powierzchnię skóry i jednocześnie efektywnie ją masuje, aktywując działanie fibroblastów, wzmacniając krążenie krwi i przepływ limfy.

W Japonii przeprowadzono eksperyment na skórze ramion i porównano wpływ działania zwykłego prysznica oraz BiWash na zmianę jej intensywności ukrwienia. Wyniki testów udowodniły, że po 5 minutach stosowania BiWash z naprzemiennym masażem skóry, wykorzystującym wytworzone podciśnienie do miejscowego jej zasysania, mikrokrążenie krwi w badanych okolicach ramion wzrosło prawie czterokrotnie w porównaniu do kąpieli pod zwykłym prysznicem.

Występująca podczas kąpieli mżawka i mgiełka wodna to dodatkowa zaleta BiWash, gdyż nie tylko nawilża ciało, ale również wpływa bardzo korzystnie na regulację stanu równowagi organizmu poprzez zwiększone wydzielanie potu.

Mikrobąbelki czyszczą cerę

Pod mikrobąbelkowym natryskiem uczucie napięcia i zmęczenia szybko ustępuje, po czym ogarnia nas przyjemna fala upragnionego odprężenia.

Reasumując, BiWash Vita-C w prosty sposób zmienia kabinę prysznicową w nasz prywatny, komfortowy salon SPA.