Witam
Marzenna Siek odkrywa sposób higieny
bez detergentów
lut 4, 2009

BiWash – Twój prywatny salon zdrowia i urody w kabinie prysznicowej

Graficzny obraz zmian przepływu krwi w skórze w zależności od rodzaju prysznica i czasu kąpieli.Przedstawiam Ci japoński test, który porównuje zmiany przepływu krwi w skórze ramion podczas kąpieli pod zwykłym prysznicem i pod mikrobąbelkowym BiWash z zastosowaniem dodatkowego masażu.
W rezultacie po 5 minutach naprzemiennego natrysku i masażu ssącego stwierdzono zwiększenie przepływu krwi z 37 ml/min./100 g, jaki uzyskano pod zwykłym prysznicem, do 120 ml/min./100 g dzięki BiWash.

Chciałabym tym razem zwrócić Twoją uwagę na efekty higieniczno-estetyczne głowicy prysznicowej BiWash.
Od początku listopada zeszłego roku czyli już od trzech miesięcy testuję obiecane przez japońskiego producenta korzyści z posiadania takiej głowicy we własnej łazience.

Nie zajmę się w tej chwili wyjaśnianiem zasady działania BiWash, gdyż będzie to temat do kolejnego artykułu, i w nim podzielę się z Tobą moją wiedzą odnośnie jej konstrukcji oraz procesu tworzenia się mikrobąbelków.
Przypomnę tylko, że za pomocą przełącznika posiada ona możliwość pracy w funkcji prysznica zwykłego i w funkcji wytwarzającej mikrobąbelki, w której ssące podciśnienie  umożliwia dodatkowo masaż ciała  przy bezpośrednim kontakcie wylotu głowicy z powierzchnią skóry.

Test - zmywanie różu z powierzchni skóry.

Wracając do moich doświadczeń z głowicą prysznicową BiWash, to muszę przyznać, że naprzemienne stosowanie mikrobąbelkowego prysznica i masażu bardzo wzmocniło moją naczynkową cerę. Po każdej takiej kąpieli czuję się doskonale, moja skóra jest miękka, gładka, lekko zaróżowiona, odpowiednio napięta i przede wszystkim nie jest sucha jak niegdyś.
Ponadto kilkuminutowy mikrobąbelkowy prysznic zmywa z mojej twarzy podkład, puder i róż.
Biorąc prysznic z BiWash w naturalny sposób oczyszczam skórę i delikatnym masażem uaktywniam w niej procesy regenerujące.
Po takich zabiegach higienicznych warto zastosować swój wypróbowany, naturalny tonik oraz na przykład olejek lub krem.
Postanowiłam, że będę używać tylko naturalnych specyfików (obecnie przeprowadzam własne testy), ponieważ uważam, że jedynie w zgodzie z naturą można osiągnąć pożądany efekt kosmetyczny.

Leave a comment