Witam
Marzenna Siek odkrywa sposób higieny
bez detergentów

Pano – mikrobąbelki w Twojej kuchni i łazience

 

Zawór czerpalny PANO

PANO to japoński kurek czerpalny, chroniony patentem, przeznaczony do montażu w kuchni nad zlewem  lub w łazience i WC nad umywalką.
Nie ma na świecie takich drugich urządzeń jak Pano, Besty, BiWash, Sawayaka Bijin, które generują mikrobąbelki tylko z wykorzystaniem ciśnienia wody wodociągowej i bez udziału prądu.

Pano w łazience

Te pełne tlenu ultra drobinki wodne doskonale usuwają wszelkie zanieczyszczenia z twarzy i rąk dzieci oraz osób dorosłych. Woda z kranu nad zlewem lub umywalką wypływa gęstym strumieniem mlecznych mikro i nanobąbelków.
Mikrobąbelki wnikając w pory skóry, łatwo zmywają makijaż oraz wodoodporne plamy po markerze.
Sprawdziłam, że nie usuwają tuszu z rzęs, ale fantastycznie oczyszczają delikatną i wrażliwą skórę, którą w dodatku dotleniają i  nie wysuszają, co oznacza, że nie powodują irytującego napięcia skóry.

Pano w kuchni

Kurek czerpalny Pano warto zamontować w kuchni. Otrzymamy dobrą wodę do picia oraz dokładnie umyjemy owoce, warzywa, mięso i naczynia.
Mikrobąbelki  generowane z zaworu PANO świetnie sobie radzą z myciem wyjątkowo brudnych naczyń.
Zużycie proszków czy płynów myjących jest znikome, a pozostałości chemii są zawsze idealnie wypłukane.

Kurek czerpalny PANO pojawi się w maju tego roku w Japonii jako pierwsze na świecie urządzenie, generujące mikrobąbelki do wykorzystania ich własności myjących przy pracach kuchennych.
Z dumą przekazuję, że Pano będzie również dostępne w Polsce.