Witam
Marzenna Siek odkrywa sposób higieny
bez detergentów

Sawayaka Bijin – Odważna Piękna Kobieta

Sawayaka Bijin
Sawayaka Bijin to urządzenie prysznicowo – wannowe, posiadające w zbiorniku opatentowany generator mlecznych mikro i nanobąbelków.
Sawayaka Bijin zapewnia taki efekt kąpieli, który niegdyś był osiągalny tylko poprzez jednoczesne zastosowanie drogich soli mineralnych i innych suplementów.

Teraz wystarczy, że zanurzymy się w wannie i poddamy się komfortowi całkowitego relaksu, a mikrobąbelki  – bez mydeł, szamponów i innych środków złuszczających – same usuwają wszelkie zanieczyszczenia z naszej skóry, nawet plamy po niezmywalnym flamastrze (sprawdziłam!).

Podczas gdy my sobie tak beztrosko leżymy i w pełni odpoczywamy w wannie wypełnionej miękką, aksamitną wręcz wodą, mnóstwo białych, drobniutkich bąbelków cały czas intensywnie pracuje. Uderzają lekko w powierzchnię naszego ciała, wpadają na sąsiednie mikrobąbelki, wibrują oraz wielokrotnie i delikatnie masują skórę. Pękają wewnątrz i na zewnątrz porów skórnych, wydzielają energię i niszczą bakterie, pobudzają komórkową aktywację i zwiększają mikrokrążenie krwi, przywracając ciału idealną czystość, świeżość, zdrowy, lekko zaróżowiony kolor i młodzieńczą gładkość.

Mikro i nano bąbelki z Sawayaka Bijin uwalniają do otaczającego nas powietrza dziesięć razy więcej anionów niż spotykamy w pobliżu wodospadu lub w lesie.
Anionowych efektów uspokajających, wygładzających, aktywujących, cytostatycznych, dotleniających, wzmacniających, odpornościowych, oczyszczających krew nie można przecenić ze względu na ich rolę i wpływ na nasze zdrowie.

Kąpiel z zastosowaniem mikrobąbelków chroni nasz naturalny ekosystem i służy środowisku człowieka.

Sawayaka Bijin generuje mikro i nanobąbelki bez udziału prądu i z wykorzystaniem ciśnienia wody w sieci wodociągowej.
Montaż urządzenia jest szybki i nie wymaga wyspecjalizowanego personelu.