Witam
Marzenna Siek odkrywa sposób higieny
bez detergentów

Yumetoji – zdrowie i uroda w rozkwicie najnowszej nanotechnologii.

YumetojiYumetoji to wysoce wyspecjalizowany system do kąpieli wannowej z  generatorem mikro- i nanobąbelków, sterowany elektronicznie, który obecnie stanowi najnowsze osiągnięcie nanotechnologii japońskiej w dziedzinie kosmetyki i terapeutyki, chronione międzynarodowym patentem.

Oferowany jest w trzech typach: SMB – 25, SMB – 25F, SMB – 25FX.

  • SMB – 25 Minimum to baza całego systemu dla 300 litrów kąpieli wannowej – Generator Mikrobąbelków.
  • SMB – 25F Standard składa się z  Generatora Mikrobąbelków i Futamata Radium Spa z załączonymi do kąpieli minerałami Futamata Sekkaika w ilości 10 kg .
  • SMB – 25FX Delux, oprócz elementów systemu SMB – 25F, dodatkowo wyposażony jest w krzesełko Yu – Yu Chair.

Białe wodno-powietrzne bąbelki wypełniają wannę lub inny zbiornik kąpielowy i, ze względu na swoje ekstremalnie drobne wymiary, bardzo wolno przesuwają się w górę do powierzchni wody. W czasie ruchu uderzają o powierzchnię ciała, o sąsiednie mikrobąbelki, wibrują oraz dalej przemieszczają się w wielkim tłoku i ścisku. Nagle pękają i cała skompresowana w nich ogromna energia niszczy bakterie, wyzwalając tak zwane „gorące plamki” oraz rodniki hydroksylowe i emitując fale ultradźwiękowe.
Mikro i nanobąbelki dokładnie usuwają z porów skórnych wszelkie zanieczyszczenia, idealnie myją ciało i podczas pękania tworzą jeszcze więcej drobniejszych bąbelków. Czujemy jak te drobinki wodne delikatnie masują naszą skórę, pobudzając w niej aktywność komórkową.

Domowe Spa

Wodno-powietrzne mikro – i nanobąbelki ogrzewają ciało w wannie, stymulują procesy metaboliczne, wyzwalają „wodospad” dobroczynnych anionów oraz okalają nas, tworząc barierę, redukującą i chroniącą w efekcie nasze serce przed obciążeniem spowodowanym ciśnieniem wody i wysoką temperaturą.

Japończycy polecają unikalny typ SMB – 25FX nie tylko dla celów kosmetycznych, ale również przy terapii takich schorzeń jak uderzenie gorąca, sucha skóra, rany tłuczone, egzema, niskie krążenie krwi, sztywność szyjna, skręcenia, neuralgia, lumbago, reumatyzm, hemoroidy czy ogólne zmęczenie organizmu.